מוטקה – חדש על המדף

29.5.23 ירדן בר.

אלוקינו – מקדש של אסתטיקה

אלוקינו, המרכז הגדול לטיפולי אסתטיקה מתקדמים כבר קיים קרוב לעשור. המרכז משלב טיפולים לפנים ולגוף בשלל טכנולוגיות מתקדמות. במרכז תוכלו למצוא את מיטב הרופאים, האחיות והקוסמטיקאיות, שהוכשרו למשימה לעצב ולהאדיר את הופעתכם החיצונית. הצוות במרכז דואג לכל אחד ואחת ממטופליו כך שכולם יוצאים מרוצים.

מקור השם AloKino הוא בשפה הפולינזית ומשמעותו היא "פנים וגוף". המרכז, המתפרס על פני 3 קומות ומכיל 34 חדרי טיפולים, ממוקם בראשון לציון. זהו מרכז לאסתטיקה רפואית מהדור החדש, שלקוחותיו נמצאים תמיד במקום הראשון וכזה שמאמין שכל אישה וכל גבר, בכל גיל, יכולים להיראות במיטבם באמצעות הקשבה לצרכיהם האסתטיים וקבלת מענה בצורת טיפול מקצועי ללא רבב. המטרה העיקרית ב-AloKino היא להתאים אישית לכל אחת ואחד את הטיפול המדויק ביותר להגשים חלומות.

הצוות המסור של AloKino

במרכז  AloKino מועסקים מעל ל-100 עובדים בהם רופאים ורופאות, קוסמטיקאיות, דיאגנוסטיות וצוות עוטף שילווה אתכם בכל תהליך שתבחרו עד להגעה לתוצאה המיוחלת.

הטיפולים במרכז AloKino

מאיה מורד מאמינה בחדשנות. לצד טיפולי הפנים המסורתיים המוכרים לכל, המרכז מציע טיפולי אסתטיקה מתקדמים, טיפולי אנטי אייג'ינג, הזרקות וטיפולים במגוון טכנולוגיות לייזר, המבוצעים על ידי רופאים. בקטגוריית טיפולי הגוף תיהנו מטיפולי מיצוק, חיטוב וכל זאת בליווי צמוד של הצוות המקצועי.

למרכז AloKino מספר מחלקות ייעודיות:

מחלקת טיפולי האסתטיקה הרפואית – במחלקה ישנו צוות של שמונה רופאי הזרקות. המרכז מבצע טיפולי הזרקות באופן שוטף ואף זוכה שנה אחר שנה בחברת האסתטיקה עם מספר ההזרקות הגדול בישראל. המרכז אפשר למצוא מגוון חומרי הזרקה כאשר כולם בטוחים לשימוש ועברו את התקנים המחמירים ביותר.

מחלקת טיפולי הלייזר – במחלקה זו נמצא צוות רפואי לצד מטפלות ואחיות מוסמכות. ניתן למצוא במחלקה את מכשיר הלייזר מבית FOTONA. זהו מכשיר פורץ דרך בעל יכולות לבצע מגוון טיפולים החל ממיצוק ועד להסרת נימים, קעקועים ופיגמנטציה.

מחלקת טיפולי הקוסמטיקה – משלבת טיפולים קוסמטיים סטנדרטים כמו ניקוי, החדרת לחות, מזוטרפיה. כל זאת נעשה בשילוב מכשירים וטכנולוגיות מתקדמות כמו DCOOL , מכשיר ה- GENEO טיפול בחמצן ועוד.

מחלקת טיפולי גוף – הוקמה לפני כחצי שנה. במחלקה זו משתמשים בשני מכשירים פורצי דרך של חברת DEKA. מכשיר הONDA – המתבסס על גלי מיקרוגל, ממיס את השומן ומטפל בצורה מושלמת בצלוליט ומצבורי שומן נוספים. עוד במחלקה, נמצא מכשיר הSchwarzy – שעובד על מיצוק וחיטוב  בעזרת גלים אלקטרומגנטים.

מרכז AloKino הוקם בשנת 2014 על ידי מאיה מורד. לפני הקמת המרכז, מורד עסקה באמנות ופסיכותרפיה גופנית. היא אפילו לקחה חלק בהקמת החנות הראשונה של המותג הספרדי זארה בארץ הקודש. לפני כמעט עשור, כשהיא בת 40, החליטה מורד לשנות כיוון ולפתוח את מרכז אלו-קינו ללא כל ידע מודם אלא מתוך אהבה טהורה לאסתטיקה בכלל ואסתטיקת הגוף והפנים בפרט. בחלוף השנים בהן איכויותיו של המרכז עברו מפה לאוזן, חברת אלו-קינו גדלה וכך גם קהל לקוחותיה. מאיה והצוות בוחרים תמיד להביט אל העתיד. הגישה ההוליסטית הצוות בה טיפולי הגוף והפנים הם מקשה אחת היא זו המנחה את הצוות.

 

 

983