הטיפול המנצח להצערת העור: טיפול משולב של טכנולוגיות והזרקות
כשתוחלת החיים מתארכת ואיכות החיים והבריאות עולה, הצורך לשמור על מראה חיצוני שתואם לתחושה הפנימית שלכם גדל, וכך גם החיפוש אחר פתרונות קוסמטיים

הטיפול המנצח להצערת העור: טיפול משולב של טכנולוגיות והזרקות

כשתוחלת החיים מתארכת ואיכות החיים והבריאות עולה, הצורך לשמור על מראה חיצוני שתואם לתחושה הפנימית שלכם גדל, וכך גם החיפוש אחר פתרונות קוסמטיים

ALONIKO | צילום: גיא הכט

המחקר בשירות בריאות היופי

הטכנולוגיות החדשות שהופיעו בשנים האחרונות בתחום טיפולי הפנים הן לא פחות ממדהימות. טיפולים שהיו קשים לביצוע עד היום,  בזכות המדע והטכנולוגיה מבוצעים בקלות, ביעילות ובמספר מועט של מפגשים.

השטחת קמטים, שיפור גוון עור וכתמי פיגמנטציה, קמטוטים, מילוי נפחים, שיפור והצערת מראה העור ואפילו פוסט אקנה, החלקת צלקות והעלמת נימים הופכים למטרד קטן ולא משמעותי  שאפשר להפטר ממנו בקלי קלות והם רק חלק מהטיפולים הקיימים במרכז לאסתטיקה רפואית ALOKINO.

בשנים האחרונות, תחום האסתטיקה הולך לכיוונים של תוכניות טיפולים מותאמות אישית לכל לקוחה ולקוחה שהרי יש שוני בסוג העור, מרקם, צבע, גיל הלקוחות ועוד מרכיבים שונים כאלו ואחרים.

הטכנולוגיות המתקדמות בשילוב עם חומרי המילוי הטובים בעולם – מעניקים את האפשרות לדייק באופן אישי את הטיפול המתאים לכל לקוחה והשילוב המדויק בין טכנולוגיות מתקדמות להזרקות עושה את ההבדל והדבר שבאמת מדהים הוא התוצאה שניתן להגיע אליה במרכז לאסתטיקה רפואית ALOKINO.

ALONIKO | צילום: גיא הכט

מהי טכנולוגיית לייזר?

בשנים האחרונות נכנסו טכנולוגיות לייזר חדשניות אל תחום טיפולי היופי. הלייזר הוא מכשיר חדשני לחידוש העור שמסייע בבלימת תהליכי ההתבגרות של העור, הזדקנות העור, טשטוש והעלמת קמטים, הבהרת העור, טיפול בפיגמנטציה ואפילו הסרת קעקועים.

ב  ALOKINO מחלקת טיפולי לייזר עם מיטב הצוותים הרפואיים אשר מטפלים במקצועיות בכל מגוון בעיות העור ובמיצוק העור .

קרן הלייזר שחודרת עד לשכבת הדרמיס מפעילה תהליכי חידוש ובנייה של העור, ומעודדת יצירת קולגן ואלסטין . התוצאות נראות מהר מאוד במספר טיפולים קצר, והכי חשוב, הטיפול לא כואב, לא מצריך זמן החלמה והוא לא כרוך בתופעות לוואי.

המחקרים הרבים והניסיון שהצטבר בתחום הרפואה האסתטית ובמיוחד אצלנו במרכז לאסתטיקה רפואית ALOKINO, מראים שיש חשיבות בשילוב טכנולוגיות מתקדמות כגון טכנולוגיות לייזר עם הזרקות עבור פתרונות אידאליים, מדויקים, יעילים וכמובן מותאמים אישית להצערת העור.  כדי להגיע לתוצאות טובות ולקבל עור פנים מוצק ,רענן וחיוני חשוב לשלב מספר טיפולים בטכנולוגיית לייזר עם הזרקות למילוי נפחים.

ALONIKO | צילום: גיא הכט

שילוב מנצח

כשמדברים על שילוב הזרקות עם טיפול בטכנולוגיות השונות מדברים למעשה על שילוב מנצח של טיפולים . אצלנו, במרכז לאסתטיקה רפואית AloKino, אנו מבצעים טיפולים בטכנולוגיות לייזר כדי לחזק את רקמת החיבור, המשפרת את התאים בשכבות העמוקות של העור. אחרי שסיימנו להביא את העור שלנו למצבו האופטימאלי, אפשר להתחיל למלא את החוסרים באמצעות חומרי מילוי. חומר המילוי הנפוץ ביותר בעולם האסתטיקה מבוסס על חומצה היאלרונית והוא מתאים לכל אזור בפנים. כיום יש עשרות סוגים של חומצות היאלרוניות, המיוצרות בידי חברות שונות. אנחנו במרכז לאסתטיקה רפואית  ALOKINOעובדים עם מיטב החברות העולמיות במטרה להביא ללקוחותינו את חומרי המילוי הטובים בעולם שיתנו את התוצאה המדויקת ביותר

מהי חומצה היאלרונית :     (Hyaluronic Acid) 

חומצה היאלרונית , בשונה מבוטוקס שמרפה שרירים ועל ידי כך מטפל בקמטי הבעה (במצח, בין הגבות, בצידי העיניים וכדומה), עובדת על מילוי נפחים. למעשה מדובר בחומר שמיוצר באופן טבעי בגוף שלנו כאשר עם השנים פוחתת כמות החומר שמייצר הגוף שלנו, וזוהי אחת הסיבות להיווצרות קמטים ואפילו שקעים באזורים שונים של הפנים. הזרקת חומצה היאלרונית מאפשרת לתקן פגמים אסתטיים ולהצעיר את המראה במידה ניכרת.

לאיזה אזור בפנים / בגוף מתאימה חומצה היאלרונית?

הטיפול מתאים לכל איזור בפנים ובגוף. המקומות האופייניים הם הקמטים שבין האף לשפה העליונה והלחיים. הקמטים בצידי השפה התחתונה, הסנטר והלחיים  (Nasolabial fold) להדגשת עצמות הלחיים ותיקוני אף   (Marionette lines)

רדיאס Radiesse :

חומר מילוי נוסף הוא הרדיאס. הרדיאס הוא חומר מילוי המבוסס על מרכיבים טבעיים ובעיקר על סידן מקטגורית הביו-סטימולטורים. חומרים המעודדים ייצור קולגן. חומרי הסידן מיועדים להזרקה לעור ומשמשים למילוי אזורים ספציפיים. את החומר אנו מזריקים לאזורים הצריכים שחזור נפח כגון עצמות לחיים, קו לסת, סנטר, רכות ועוד. חומר זה עוזר לעורנו לפתח קולגן חדש, באמצעות גירוי על ידי מיקרוספרות של קלציום הידרוקסיל אפטיט, תרכובת סידן CHA. השפעת הסידן נמשכת זמן רב יותר מזו של החומצה ההיאלרונית ולכן הרדיאס מחזיק משמעותית יותר זמן מאשר הזרקות של חומצה היאלרונית .

ניתן להזריק רדיאס לצוואר לטיפול בעור מדולל או לגב כף היד לאזור של עור רפוי ואיבוד נפח בכל איזור בגוף ובפנים .

הטיפול הטכנולוגי המשלים בשילוב הזרקות במרכז לאסתטיקה רפואית ALOKINO  מבוצעים בידי טובי הרופאים הנעזרים בצוות המקצועי שלנו המתמחה באבחון והתאמת הטיפול המשולב והמתאים.

ליצירת קשר:
כתובת: משה לוי 11, ראשון לציון
טלפון: 
073-769-6000
אתר: 
 www.alokino.co.il
אינסטגרם: 
alokino_israel
פייסבוק: 
Alokino

 

1045