הטיפולים הקוסמטיים המעניינים ביותר
תחום טיפולי היופי מתחדש כמו שהעור שלנו היה רוצה להתחדש - ממש ממש מהר. השכלולים כה רבים שכל תקופה כדאי להתעדכן במה שחדש.

פורסם במקור ע"י מערכת Sheee

 

טיפולי יופי חשובים ממגוון סיבות. ראשית, הם יכולים לעזור לשפר את מראה העור, לגרום לו להיראות בריא וצעיר יותר. הם יכולים גם לעזור להפחית את המראה של קמטוטים עדינים, קמטים וסימני הזדקנות אחרים. בנוסף, טיפולי יופי מסוימים יכולים לשפר את המרקם והגוון של העור, ולהעניק לו מראה זוהר וצעיר יותר.

בעוד טיפול הפנים הקלאסי יכול להגיע רק עד גבול מסוים, מדע הרפואה הקוסמטית התפתח רבות בשנים האחרונות – עד לרמה שכמעט כל אתגר התבגרות ניתן לפתרון על ידי הזרקה כזאת או אחרת – להכל, מלבד ענייני מרקם עור כלליים יותר, כגון רפיון, ומרקם עור בעייתי על סוגיו.

אז איזה מכשיר עושה מה בדיוק?

MEGA LIFT

המכשיר עובד בטכנולוגיית לייזר על מיצוק העור, עידוד יצירת קולגן ואלסטין על ידי חדירה לשכבות העמוקות של העור על ידי לייזר. מטפל בכל נזקי העור, ללא הזרקות ושימוש בחומרים, וחזרה מיידית לשגרה. המכשיר מיועד לכל מי שמעוניינת למצק את עור הפנים, בכל הגילאים ללא התערבות כירורגית. התוצאות נאות לעין אחרי שלושה עד ארבעה, תלוי בגיל המטופלת, וטיפול שנתי אחד לשימור התוצאות.

ONDA

ONDA הוא מכשיר טכנולוגיה המוגנת בפטנט ומאפשרת להחדיר Coolwaves באופן סלקטיבי לתאי השומן באמצעות גלי מיקרו ממוקדים לרקמת השומן התת־עורית, כך ששכבת הדרמיס (העליונה) נשמרת מפני חימום ולא נגרם שום נזק לרקמת העור בזמן הטיפול. המטפלת עוברת על האזור הרצוי בגוף בעזרת ידית, הגלים מתכווננים על תאי השומן בגוף, חודרים לעור עד לעומק של 3.5-4 ס"מ, ובשילוב של חימום הורסים את תאי השומן באזור המטופל.

הטיפול מיועד לכל האזורים בגוף, ולכל מי שמפריעים לו מצבורי שומן בגוף, בין אם אזורים קטנים כמו קו חזייה, אזור קטן בבטן, ובין אם זה צלוליט בישבן או בירכיים, ועובד נפלא על אזור צוואר.

השגת תוצאות תלויה מאוד בגיל המטופל ובמצב השומן, אבל לפחות 4 טיפולים, ולאחר מכן תחזוקה של טיפול חד שנתי.

SCHWARZY

מכשיר ממריץ לעליית מסת השריר ומיצוק הגוף בעל טכנולוגיה שמאפשרת לנצל את מקסימום היכולות של הגוף מעבר ליכולות הפיזיולוגיות שלו ולהפעיל את השרירים בעצימות גבוהה מהעצימות אשר ניתן להגיע אליה באימון כושר רגיל. התהליך גורם לשריפת יתר של השומנים בגוף במקומות שמתמקדים בהם.

מיועד לכל מי שמעוניין לחטב ולמצק את הגוף ומתמקד בשומנים שיהיה מאד קשה להעלים גם עם פעילות ספורטיבית מאומצת. המכשיר מחזק בהדרגתיות וללא מאמץ באמצעות גירוי עצבי, המתקשר עם הרקמות השריריות וגורם להתכווצות. לאחר מספר מפגשים הוא מגביר את טונוס ונפח השרירים, משפר את היציבה, שורף שומנים ומפסל שרירי בטן, זרועות ידיים, ישבן וקו המותניים.

התוצאות נראית לעין כבר מהטיפול הראשון, וטיפולי התחזוקה נצרכים בהתאם למצב הגוף.

לקבלת מידע ותיאום פגישה, צרו עמנו קשר>>>

*פורסם במקור באתר SHEE BY וואלה

777