מחפשים מרכז חדשני לאסתטיקה רפואית אמין ואיכותי אשר יכול לספק עבורכם את המוצרים הכי חדישים, יעילים ובריאים שיש היום בשוק העולמי?

חברת AloKino הינה חברת קוסמטיקה טבעית בישראל אשר מובילה בתחום הקוסמטיקה גם בארץ וגם בעולם – המותג ממשיך להתפתח וכיום כל עולם הקוסמטיקה יודע שכאשר זה מגיע אל טיפוח שיער, פנים וגוף תמיד תציג את הפתרונות החדישים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר.

חברות קוסמטיקה בישראל

המוצרים של AloKino מפותחים ומיוצרים במפעל הגדול והנחשב ביותר בישראל E.L. Erman Cosmetics Manufacturing Ltd– תחת פיקוח מלא של משרד הבריאות בישראל ובהתאם לתקנים הבינלאומיים.

בתוך 8 שנים פתחה החברה יותר מ-300 נציגויות חדשות ביותר מ-17 מדינות, והקצב רק הולך וגדל!

בנוסף החברה מציעה מגוון רחב של קומפלקסים ייחודיים אשר הוכחו גם בעולם המדע כיעילים ביותר לעור הפנים, עור הקרקפת, ועור הגוף – בעזרת מדענים באירופה ובשיתוף מעבדות Herman cosmetic נוצרו קומפלקסים ביולוגים חדשים שמהווים בסיס לסדרות קוסמטיות מהפכניות – חברת AloKino קיבלה את הזכויות הבלעדיות לשימוש באותם הקומפלקסים.

הפתרונות הקוסמטיים של AloKino נמצאים בהגדרה של קוסמטיקה טבעית ! AloKino הינה חברת קוסמטיקה אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות טבעיים ועושה הכל כדי לשדרג גם את רמת העבודה וגם את אופן השירות שלה.

כיום בשוק קיימות לא מעט חברות קוסמטיקה ולכל אחת יש את המוצרים והשיטות שלה, מאוד קשה למצוא חברת קוסמטיקה טבעית בישראל אשר מציעה שירותים פורצי דרך שבאמת עובדים כפי שמובטח בתוכן השיווקי שלה.

לקבלת מידע נוסף על קוסמטיקה טבעית ופתרון מושלם עבורכם התקשרו כעת או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם במהרה.

408