טיפול בצלוליט

כמעט כל אישה שחצתה את גילאי העשרים, בין אם היא רזה או קצת יותר מלאה, מכירה את התחושה הלא נעימה שמתלווה לניסיון להסתיר את הירכיים או אזור הישבן, רק כי יש לה מעט צלוליט.

בשנים האחרונות לאחר מחקרים רבים של טובי הרופאים יצאה בשורה חדשה, יעילה ובטוחה בתחום טיפולי האסתטיקה לגוף וטיפול בצלוליט-  מכשיר ה-PrimeX  Alma

על פי הערכות בישראל למעלה מ-90 אחוזים מהנשים סובלות או ייסבלו מצלוליט.
מסתבר כי אין כל קשר למשקל וגם נשים רזות שעושות ספורט יכולות לסבול מצלוליט.
הן נשים מבוגרות והן נשים צעירות יכולות לסבול מצלוליט, זה קורה משום שהנשים הן בעלות רקמות רגישות לשינויים הורמונליים, אשר מעודדים צבירה ובנייה של מאגרי שומן.

צלוליט נוצר בעקבות הצטברות של רקמת שומן תת עורית המופיעה בצורה מחוספסת ומזכירה חספוס בדומה לקליפת תפוז.
בעקבות הצטברות של רקמת שומן תת עורית ,תאי השומן בגוף דוחפים את העור כלפי מעלה וגורמים להיווצרות גבשושיות ומראה לא אחיד של העור, באזורים בהם נוצר הצלוליט, נחלשת זרימת הדם והלימפה לרקמת החיבור ומצטברים עודפי נוזלים ורעלים.
הצלוליט מופיע לרוב באזורי מותניים, ישבן, בטן, ירכיים וזרועות ומהווה מטרד אסתטי של ממש עבור נשים רבות.

בניגוד למחשבה הרווחת, הצלוליט מתחיל מתחת לעור, בשכבות העמוקות יותר שלו ולכן הטיפול בצלוליט צריך להגיע למצבורי השומן התת עוריים מבלי לפגוע בעור או במרקם ומבלי להשאיר סימנים.

 זו גם הסיבה שקרמים לא יעזרו, ואפילו פעילות גופנית מאומצת או שינוי בתזונה לא יפתרו את הבעיה עד הסוף.

Alokino מציעה טיפול בצלוליט במכשיר ה-PrimeX  Alma

המכשיר שמטפל גם במצבורי השומן התת עוריים וגם בטקסטורה של העור.
המכשיר מספק אנרגיה המגיעה לעומקים שמתחת לדרמיס (השכבה הפנימית של העור)  ומאפשר הרס של קרום התא ושל תאי השומן, זאת מבלי לגרום נזק לרקמת העור. הטיפול במכשיר פורץ הדרך מביא להמסת שומנים והסתלקותם בצורה טבעית מהגוף.

תהליך החימום מעודד את ייצורם של סיבי תאי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי, עובדה המאיצה את חילוף החומרים בגוף ומביאה להמסתם של תאי השומן כבר מהטיפול הראשון.

הטיפול בצלוליט נעשה בהתאמה מדויקת לכל מטופל ומטופלת על פי מצב הצלוליט, מיקומו וסוג העור וזאת בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר של עור אחיד, חלק וללא צלוליט.

התוצאות נשארות לאורך זמן והכל ללא כאב, ללא תופעות לוואי וללא זמן החלמה.

129
ליעוץ ובניית תכנית אישית ללא התחייבות
לחצו כאן
חזרה לאתר
    מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי