טיפול בשומן מתחת לקו הלסת (פימה)

בעידן המודרני כולנו חולמים להיראות טוב יותר, בעידן הרשתות החברתיות, המראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלנו וכולנו רוצים להיראות צעירים ויפים.

ככל שאנחנו מתבגרים, הופך עור הצוואר שלנו לרפוי ויוצר מראה של סנטר כפול הגורם לנו להיראות מבוגרים בהרבה מגילנו הכרונולוגי .

בין הסיבות המובילות להיווצרות סנטר כפול ניתן למנות הצטברות ממוקדת של שומן מתחת לקו הלסת, ירידה דרסטית במשקל המביאה למראה עור נפול, שינויים הורמונליים וטיפולים תרופתיים כגון סטרואידים.

לאחר שנים רבות ומחקרים ישנה התפתחות טכנולוגית משמעותית בתחום האסתטיקה, כיום ישנן שיטות טיפול חדשות שאינן מצריכות התערבות כירורגית ומביאות לתוצאות נפלאות.

חדש ב Alokino טיפול בשומן מתחת לקו הלסת (פימה)

מכשיר הPrimeX  Alma למיצוק והמסה של השומן הרפוי מטפל גם במצבורי השומן התת עוריים וגם בטקסטורה של העור.

בטכנולוגיה חדישה זו, האנרגיה המגיעה לעומקים שמתחת לדרמיס (השכבה הפנימית של העור) ומאפשר הרס של קרום התא ושל תאי השומן, זאת מבלי לגרום נזק לרקמת העור.
בטכנולוגיה זו עובדים בו זמנית על הרקמה תוך חימום עמוק שלה וגורמים להמסת שומנים ולהסתלקותם בצורה טבעית מהגוף.

תהליך החימום מעודד את ייצורם של סיבי תאי קולגן חדשים ומשפר את הניקוז הלימפתי, מה שמאיץ את חילוף החומרים בגוף וממיס את תאי השומן וגורם לאפקט של מיצוק והרמה.

הטיפול בשומן מתחת לקו הלסת (פימה) אינו פולשני, אינו מלווה בכאבים או בתופעות לוואי, אינו דורש הכנה מוקדמת ומאפשר חזרה לשגרה עוד ביום הטיפול.

475
ליעוץ ובניית תכנית אישית ללא התחייבות
לחצו כאן
חזרה לאתר
    מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי