החיים היפים עם אורית ענבר

כמו שאתם כבר יודעים, טיפוח העור והפנים הוא דבר מאוד חשוב עבורי ואני מקפידה מאוד על כך. מדי בוקר וערב יש לי שגרה קבועה של טיפול בעור ומריחת קרמים שונים על מנת לשמור על העור מטופח וחלק ככל הניתן. ביחד עם זאת, הגיל וכוח המשיכה של כדור הארץ עושים את שלהם ולפעמים מגיע השלב שבו הקרמים לבדם כבר לא מספיקים וצריך לשקול אמצעים קצת יותר חודרניים, כמו זריקות אסתטיות למיניהן.

אני לא מוכנה להפקיר את עור הפנים שלי בידי כל אחד ובידי כל חומר. אבל תמיד מוכנה להקשיב וללמוד, וכמובן להעביר זאת הלאה. לכן, הגעתי לאחרונה לאלוקינו (AloKino) בראשון לציון. השם של המרכז מגיע ממילה בפולינזית שמשמעותה פנים וגוף. זהו מרכז טיפולי אסתטיקה המשלב טיפולים לפנים ולגוף עם הטכנולוגיות המתקדמות בעולם. כחלק מהטכנולוגיות המתקדמות האלה מציעים כעת במרכז טיפולים של הצערת ומיצוק העור באמצעות אסטפיל.

אסטפיל הוא  חומר בעל תאימות ביולוגית, שיכול להיספג בגוף. הוא מעודד יצירת קולגן  אשר מפעיל את מנגנון עיבוי העור וכתוצאה מכך מביא לשיפור באיכותו. אחרי שנכחתי במקום בהדגמה של טיפול כזה, אני מביאה לכם את עיקרי השאלות והתשובות הקשורות בטיפול.

 לאיזה אינדיקציות מתאים הטיפול?

מסייע בשיפור איכות העור ומיצוקו, באזור הפנים, הצוואר, ידיים, זרועות.

האם מתקבל אפקט נפח?

מילוי ונפח לא נחשב לאינדיקציה הטיפול של אסטפיל אך התוצאה הסופית (שיפור איכות העור ותוספת נפח כתוצאה מהעיבוי ) תלויה בכמות החומר המוזרק. ככל שהכמות גדולה יותר, כך מקבלים גם תוספת נפח ועיבוי כפועל יוצא של פעילות החומר.

כיצד מתבצע הטיפול?

לאחר מריחת משחת הרדמה וניקוי האזור מוזרק החומר באמצעות מחט או קנולה מתחת לעור. הטיפול מורכב מלפחות שתי ססיות טיפוליות בהפרש של לפחות של 4-6 שבועות ביניהן. לאחר הטיפול יש לעסות את האזור המוזרק למשך כמה ימים.

משך הזמן שאורך  הטיפול ?

הטיפול אורך בין חצי שעה לשעה בהתאם לאיזור הטיפול, דורש הכנה מיוחדת של הרופא החומר מוזרק "טרי" לאזור הטיפול.

האם התוצאה מיידית?

התוצאה המלאה נצפית מספר חודשים לאחר  הטיפול. החומר מהווה בסיס ותשתית מקדימה להעצמת התוצאה של הזרקת  חומצה היאלרונית משתלב נהדר ומטיב  עם חומצות ממשפחת הסידן והקלציום !

לכמה זמן נשמרת התוצאה?

התוצאה נשמרת למשך שנתיים ויותר, זמן ארוך יותר בהשוואה לחומרי מילוי קלאסיים. מומלץ לחזור על הטיפול  בכדי  לשמור על  מראה עור צעיר וחלק לאורך זמן.

מה הן תופעות הלוואי האפשריות  לאחר ההזרקה?

רגישות מקומית, שטף דם, אדמומיות, וגבשושיות עלולים להימשך עד כשבוע. לאחר הטיפול יינתן הסבר מפורט מהרופא בקליניקה.

אלוקינו, AloKino, משה לוי 11 ראשון לציון

985