טיפולי לייזר5D/4D להצערת העור

בעידן המודרני טכנולוגיית הלייזר מבית חברת FOTONA העולמית נמצאה על ידי הרופאים  החוקרים  והמדענים  כטיפול היעיל ביותר למיצוק העור.
מדובר בטכנולוגיה המשלבת 4 ידיות שונות במכשיר אחד, כאשר כל אחת מהידיות מציעה טכניקה שונה אך בלתי פולשנית ובשימוש בכולן מתקבל עור חלק, ממוצק, בעל צבע אחיד ומרקם גמיש ורך.

או במילים אחרות – חלום!

מה בעצם עושים? הקולגן והאלסטין הם מרכיבים שמיוצרים באופן טבעי בגוף, אך פוחתים ואובדים עם השנים. מרכיבים אלה הם אשר אחראיים על מרקם העור המתוח, היפה, הצעיר והטבעי.

השיטה בה משתמשים במערכת הלייזר מתמקדת  ב-4 טיפולי לייזר שונים (SMOOTH®, FRAC3®, PIANO® , SupErficial™) כאשר השילוב ביניהם מחדש את העור ומעודד את ייצור הקולגן והאלסטין ועל ידי כך מתקבלת התוצאה הטובה ביותר – עור גמיש ובמראה צעיר ורענן.

הטיפול, כאמור, איננו כולל מזרקים או סכינים, במקומם פועלות באופן ממוקד ומקצועי 4 ידיות הלייזר השונות של הFOTONA העובדות בסינרגיה על מנת לעודד מחדש את ייצורם של האלסטין והקולגן כך שבסופו של דבר, מערכות העור עצמן מתעוררות ומייצרות מרכיבים אלה וכך חוזרות לעור הפנים הגמישות והחיוניות שאבדו לו עם הזמן ואשר גרמו לעור להיראות רפוי וחסר חיים.

ישנם טיפולי פנים שונים בטכנולוגיית הלייזר FOTONA המתמקדים במיצוק עור הפנים והצוואר .

טיפול בטכנולוגיית D4  – טיפול המתבצע בארבעה שלבים ומתמקד בטיפול בקמטוטים קטנים ובינוניים, מיצוק עור הפנים והצוואר ואחידות גוון עור הפנים.

טיפול בטכנולוגיית D5– מתאים לנשים המבקשות להתמקד במיצוק קו הלסת  ומתיחת הצוואר. הטיפול מתבצע מהחלק האחורי של הפנים, מאזור העורף וממשיך כלפי אזור הצוואר וקו הלסת.

הטיפול מתבצע במרכז לאסתטיקה רפואית,  כי כשמדובר בפנים שלך, חשוב שתפקידי אותן בידיים של הטובים ביותר.

486
לדיאגנוזה ממוחשבת ויעוץ
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר לתיאום
לחצו כאן
חזרה לאתר
    מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי