מזותרפיה

מזותרפיה היא טיפול באמצעות מכשיר הכולל מחטים קטנות ודקות. הטיפול מבוצע בדקירות מזעריות אשר גורמות להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור  וגורמות לייצור של תאי עור חדשים ובריאים.

טיפול המזותרפיה מעודד ייצור קולגן חדש וחלבונים האחראים על מיצוק העור. מיד לאחר הטיפול המטפלת מחדירה חומרים מאיצי שיקום, בוני רקמה, מבהירים למיניהם, פפטידים וחומצה היאלורונית המאזנים את רמת הלחות (המים) בעור ונחשבים לסופר יעילים במניעת הזדקנות ותורמים  למראה עור גמיש והזוהר.

טיפולי המזותרפיה מטפלים בשיפור מראה קמטים וקמטוטים, שיפור במראה כהות ונפיחות סביב העיניים, שיפור מראה קמטוטים בשפה העליונה,  שמירה על מרקם העור ואיכות העור, שימור תוצאות מתיחת פנים או הזרקות.

אנו ב AloKino משתמשים במכשיר המזותרפיה המתקדם ביותר – שיטת הדיקור האנכי של המכשירים תורמת להחלמה נקייה של העור ללא סכנת הצטלקות ובנייה תקינה של מאגר סיבי הקולגן בעור.

מכשיר המזותרפיה ב AloKino גורמים  לטראומה מינורית לעור, מפחיתים  את הכאב ואי-הנוחות הכרוכים בטיפולים מסוג זה והופכים את הטיפול לבטוח ויעיל יותר.

המחטים הינן חד-פעמיות כדי למנוע את הסיכון לזיהום, וניתן להתאים את אורכן ואת מהירות כניסת המחטים לעור לפי צרכיו האישיים של המטופל והאזורים שאנו מטפלים בהם.

מכשירי המזותרפיה ב AloKino הינם המכשירים המתקדמים מסוגם ולכן גם מתאימים ובטוחים לשימוש באזורים עדינים או קשים לטיפול כמו אזור סביב העיניים, השפתיים והאף.

478
לדיאגנוזה ממוחשבת ויעוץ
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר לתיאום
לחצו כאן
חזרה לאתר
    מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי