מיצוק צוואר על ידי לייזר FOTONA

מיצוק עור הצוואר והדקולטה  בטכנולוגיית הלייזר  FOTONA SP DYNAMIS.

כאשר אנו מתבגרים איזור הסנטר, הצוואר והדקולטה בניגוד לאזור הפנים, רגישים לכל שינוי ולכן מתקמטים בצורה מהירה בהשוואה לפנים.
הצוואר והדקולטה מורכבים משכבות עור עבה במיוחד, שומן ושרירים, יש בצוואר מעט בלוטות חלב ושכבה דקה של שומן תת-עורי, מה שתורם להאצת רפיון העור, בנוסף, שכבת האפידרמיס החיצונית עבה למדי ומקשה על חדירת תכשירי טיפוח.
בשל העובדה שהעור באזורים אלה דק ותנועתי, הוא עלול להיות מושפע לא רק מתהליך ההתבגרות הטבעי של הגוף, אלא גם מאלמנטים כמו בושם ותכשיטים, אשר חושפים אותו לאלרגיות והופכים אותו לרגיש יותר.

עם השנים, אנו צפויות לראות מגוון של שינויים באזור הצוואר וקדמת החזה, ובכלל זה כתמי שמש, קווי רוחב וקמטוטים שהתקבעו והפכו לעמוקים יותר, התקמטות ועוד .

בשנים האחרונה ראינו פריצת דרך משמעותית בטיפולי הלייזר לצוואר ולדקולטה, הן לעור רפוי והן למצבורי השומן.

מבין כל הטיפולים הקיימים היום בתחום הלייזר, טכנולוגיית הלייזר מבית FOTONA  היא הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קליניים בתחום הצערת העור.

במהלך הטיפול נעשה חימום של שכבת העור המכילה קולגן. חימום הקולגן, שהוא החלבון העיקרי ואבן הבניין של העור, גורם לו להתכווץ, וכך משיגים מיצוק של העור, כיווץ של עור רפוי והרמת רקמת צוואר.
בנוסף החימום גורם לפירוק הדרגתי של השומן התת עורי שהצטבר באזורים כגון הסנטר, והצוואר.

פעולה נוספת המושגת במקביל היא קילוף של שכבת העור השטחית עם שיפור במראה מרקם העור.

הטיפול החדש גורם לפגיעה מינימלית בחלק העליון של העור (האפידרמיס), אבל מצליח לחדור לעומק העור וכך גורם לשיפור משמעותי עם ריפוי מהיר ללא צורך בהחלמה בביית או שינוי בשגרת החיים.

485
לדיאגנוזה ממוחשבת ויעוץ
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר לתיאום
לחצו כאן
חזרה לאתר
    מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי